MASTERAT MANAGEMENTUL INFORMATIZAT AL PROIECTELOR

CURSUL: METODE SI TEHNICI DE PLANIFICARE A PROIECTELOR

 

REZULTATELE EXAMENULUI DIN 06.februarie.2005

 

ANDREI MARIUS

8

ANDREI VLAD CRISTIAN

6

APOSTOL NICOLAE CATALIN

9

BABICI SORIN

6

BAIA GHEORGHE MIHNEA

9

BARBU CLAUDIA

7

BLENDEA DANIEL

8

BOBE ELENA

7

BOBOC ALEXANDRU

8

BOJA CATALIN

8

BRAN LUCIANA IRINA

9

BURGHELEA STEFAN ADRIAN

8

CALIN CRISTIAN

8

CAMARAS PAUL ROBERT

8

CAPALNEANU RALUCA MIRELA

6

CARACAS ANDREEA SIMONA

8

CARJAN MARIUS COSMIN

7

CARTOAFA NICOLETA

9

CHIRCU DRAGOS GABRIEL

8

CIUNGU BOGDAN STEFAN

8

CONSTANTIN PETRE CONSTANTIN

7

CONSTANTINESCU MARIUS VIOREL

9

COTEANU DANIEL

9

CRAINIC GINA RENATE

9

CRETEAN BOGDAN SILVIU

6

CRETU DAN ALEXANDRU

10

CROITOR LUCHIAN IULIANA

10

DAMAROIU MARIUS

9

DAMASCHIN LIVIU

10

DELOREANU CODRUTA

8

DIACONU LUCIAN BOGDAN

9

DINU ADRIAN

8

DRAGAN LIVIU CRISTIAN

8

DRAGNEA (NEGREANU) DANIELA

8

DRAGOI ROLAND

8

DRAGOMIRESCU DAN

10

DUMITRU ALEXANDRU MIHAI

9

DUMITRU CIPRIAN IONUT

9

DURALIA ADRIAN

8

DUTA BOGDAN NARCIS

8

FARCAS ANCA MARIA

8

FLOREA IONUT NARCIS

8

GAVREA OVIDIU

8

GHENOVICI ANA-MARIA

8

GIURGEA ALEXANDRU

9

GRADINARU EUGEN

10

IAMNITCHI MARIUS

9

ICHIM FLORIN

8

IOANA OANA CRISTINA

9

IONITA CRISTIAN

10

IONITA LUCIAN

8

IORGULESCU STAVRI IRINA

9

IOSIF GEORGE

7

ITCUS LILIANA

6

IVAN COSMIN STEFAN

9

JURUBITA DAN CRISTIAN

9

KARACSONYI STEFAN DORU

8

KINDA REKA

8

LEPADATU ANA VALERIA

8

LICHI CONSTANTIN

8

LUCAS IONUT

7

LUNGU ALEXANDRU FLORIN

9

LUPEI ADRIAN

8

MANOLE SANDA RENETTE (MARIN)

9

MARINESCU MIHAI

8

MIEILICA EMILIAN MIRCEA

10

MIHALACHE VIOREL

8

MINEA ANA ELENA OANA

8

MIRANCEA FLORIN BOGDAN

8

MOGOS CRISTINA

9

MOROSANU MIHAIL SORIN

8

MOTOTOLEA CRISTIAN

7

MUSAT GABRIEL

7

MUSTATA GEORGIANA

7

NEACSU - (CIOBANU) MARIANA VIOLETA

9

NICULAE EMANUEL LAURENTIU

8

NICULESCU CRISTIAN SEBASTIAN

9

NICULESCU SILVIU IONUT

8

NISTOR ADRIAN IOAN

8

NITE DAN

8

ONULESCU ADRIAN

9

OSANU (DUMITRU) RALUCA EMANUELA

8

PALADI ANDREI

7

PARASCHIV ALINA GABRIELA

7

PARVU ANDREI CRISTIAN

9

PATENTASU CRISTIAN

9

PATRASCU ALINA

10

PETRE - MIHALACHE DRAGOS CATALIN

9

PETRESCU MIHAI

9

PETRISOR LUCIAN

8

PETROSIANU MIHAI

9

PLESU ADRIAN GABRIEL

10

PLESU ICHIM CRISTINA GEORGIANA

10

POPA DUMITRU MARIUS

7

POPA OVIDIU CRISTIAN

8

POPESCU CRISTINA ANDREYA MAGDALENA

9

RASCA ALEXANDRINA ROXANA

6

ROMAN ANDREEA IOANA

8

ROSU ANDREEA

8

RUSU LIVIU CATALIN

8

RUSU MIHAI SILVIU

10

SANDRU (CAZAN) ILEANA

8

SCARLAT MUGUREL

9

SERBU HORIA ANTON

9

SEVERIN DANIEL

9

SOARE MIRUNA

9

STEFAN CRISTIAN DINEL

8

STEOPAN RADU

8

STOICA VIRGINIA

9

SUSOI VLADIMIR

9

TATARU VICTOR FLORIN

6

TOMITA BOGDAN

10

TONU IRINA

8

VANCU LOREDANA GEORGIANA

9

VEDE VLAD OCTAVIAN

8

VETRICI MARIUS

10

VITRIUC AUREL

9

VIZITIU DAN VALENTIN

8

VLADIMIRESCU TUDOR

6

VODINSZKI ZOLTAN NICOLAE

9

VOICU ADRIAN

9

 

CREDITE SEM I

 

BABU CRISTIAN

9

ILIE CATALIN

7

 

CREDITE SEM II

 

CAZAN SERGIU

8